Anneliğe Doğmak “Doğum ve Yeni Doğan Fotoğrafları” Fotoğraf Sergisi

Cumartesi gününüzü kendinize ayırın ve Adressistanbul’da ki harika sergiyi gezin, farklı anne-bebek ürünleriyle tanışın.

 

newborn

ANNELİĞE DOĞMAK

‘DOĞUM VE YENİ DOĞAN FOTOĞRAFLARI’

FOTOĞRAF SERGİSİ

12 Mayıs 2012- 17 Haziran 2012

Doğum fotoğrafçıları

AYÇA OĞUŞ – BİGE YALIN  – ÖZLEM TURAN

SÖYLEŞİ

‘Her Anne Kendi Evinin CEO’sudur’

Onda Yönetim Danışmanlık Hanzade Acar

Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği Anneler Gününü Doğum fotoğrafçıları Ayça Oğuş Bige Yalın ve Özlem Turan’ın ‘DOĞUM VE YENİ DOĞAN FOTOĞRAFLARI’ sergisiyle ADDRESİSTANBUL’DA kutluyor.

Ev dekorasyonunda akla gelen tek alışveriş merkezi addresistanbul, Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği’nin Anneler Günü için organize ettiği çok duygusal bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Anne ve babaların sabırsızlıkla bekledikleri bebekleriyle ilk tanışma anını ölümsüzleştiren doğum fotoğrafçıları AYÇA OĞUŞ, BİGE YALIN ve ÖZLEM TURAN’ın çok özel karelerini addresistanbul koridorlarına taşıdığı sergi 12 Mayıs 2012 – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında adressistanbul ev dekorasyon alışveriş merkezinde görülebilecek.
Doğum anlarının ve yeni doğan bebeklerin ilk saatlerinin mucizesini ölümsüzleştiren en keyifli karelerden oluşan sergi, 12 Mayıs Cumartesi günü saat 13:30’ta düzenlenecek bir davetle açılacak. Sergi 17 Haziran’daki Babalar Günü’ne kadar açık kalacak.
Bu çok özel etkinlikte sürpriz hediyeleriyle  Ayşe Deniz Yeğin, Miki House, BT Danışmanlık-Banu Özkan Tozluyurt, Peri Ayda, Çok Bebek Şeyler, Petunia Pickle Bottom, Sarelle, İstanbul Doğum Akademisi, Slingo, Leileo, Şe Fırın Unlu Mamuller, L’era Fresca standlarıyla addresistanbul’da yer alacaklar.
Etkinlik programında ayrıca 45 dakika sürecek olan bir de söyleşi yer alıyor. Onda Yönetim Danışmanlık’tan Hanzade Acar annelik ve yönetim becerileri üzerine ‘Her Anne Kendi Evinin CEO’sudur’ Başlıklı keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Bu keyifli organizasyonun dekorasyonunu ise Dreamkiddoh by Nilay Cinisli üstleniyor. Play To Learn Anaokulları etkinliğe gelecek çocuklarımıza ABC Kindermusic programıyla kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak. Play To Learn Anaokulları öğrencilerinin ‘Annem İçin’ Anneler Günü resimleri sergisi de alışveriş merkezi içindeki sergi alanında görülebilecek.

Sergi Açılış Daveti: 12 Mayıs Cumartesi 13:30-19:00
www.addresistanbul.com
addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi
Halide Edip Adıvar Bulvarı, Şişli

 

Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği : http://www.stetdernek.org/
Ayça Oğuş : http://www.aycaogus.com
Bige Yalın: http://www.bigetinaztepe.com

Özlem Turan: http://www.ozlemturan.com

 

 

Advertisements
Tagged

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: